Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Lithuania

Local Business - Global Network ®

Kodėl BNI?

 

 

Kodėl rekomendacijos?  

Rekomendacijos – pats lengviausias ir pats pelningiausias verslo užsakymų šaltinis. Kodėl? Jūsų verslui gavus rekomendaciją, jums nebereikia kliento ieškoti, nereikia gaišti laiko įrodinėjant patikimumą. Paprastai klientas sprendimą pirkti priima greičiau, ir, svarbiausia – palankesnėmis jums sąlygomis.

Tyrimai parodė, kad, gavus rekomendaciją, sandorio tikimybė yra net 15 kartų didesnė nei ieškant klientų reklamos ar tiesioginių pardavimų būdu. Neatsitiktinai, net 98% verslininkų pabrėžia, kad rekomendacijos yra itin svarbios jų verslo plėtrai, o ekspertai rekomendacijų rinkodarą mato pagrindine dvidešimt pirmo amžiaus rinkodaros kryptimi. 

Nuot. shoop.lt

Kodėl BNI? 

BNI jums siūlo efektyviausią verslo rekomendacijų generavimo sistemą, kurios dėka esame didžiausia verslo rekomendacijų organizacija pasaulyje. BNI verslo pusryčiai – dažnam verslininkui tampa svarbiausiu savaitės verslo susitikimu, kuriame mezgamos naujos vertingos pažintys, keičiamasi rekomendacijomis bei kuriama verslo partnerystė. BNI nariai kasmet apsikeičia rekomendacijomis už daugiau nei 7 milijardų eurų. 

Ką gaunate prisijungę prie BNI?

Elitinę pardavimų komandą. BNI nariais tampa tik aktyvūs ir patikimi verslininkai ir profesionalai, turintys vertingų verslo pažinčių bei kontaktų ir pasiruošę duoti kokybiškas rekomendacijas. Ši elitinė pardavėjų komanda dirbs jums už 0,00% komisinį mokestį!

Išskirtinį konkurencinį pranašumą. BNI nariais gali tapti tik po vieną verslo srities atstovą. Tad, užbėgę konkurentams už akių ir tapę BNI nariais, užsitikrinsite, kad visos jūsų verslui tenkančios rekomendacijos atitektų būtent jums.

Finansinę grąžą. BNI suteikia efektyvią sistemą, kuri užtikrina, kad narių bendradarbiavimas būtų produktyvus ir rezultatyvus. Neatsitiktinai 2015 m. vidutinė metinė finansinė narystės grąža vienam BNI nariui Lietuvoje sudarė net 30 tūkst. eurų, o 2016 m. tikslas - 50 tūkst. eurų.

Geriausius mokymus apie tai, kaip kurti ir plėtoti naujas verslo pažintis, kad jūsų nauji verslo kontaktai virstų verslo kontraktais. Visi BNI mokymai yra įskaičiuoti į narystės investiciją, todėl papildomai nariams nekainuoja.
 

Tarptautinę verslo plėtrą. BNI narystės privalumais naudojasi daugiau nei 190.000 BNI narių daugiau nei 60-yje šalių. Visi vadovaujasi ta pačia Givers Gain® filosofija, naudojasi globalia BNI Connect® informacine sistema, gali nevaržomai lankytis BNI susitikimuose kitose šalyse ir taip efektyviai  surasti partnerius tarptautinei verslo plėtrai. 

 

BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.